poniedziałek, 22 czerwca 2020

Aranżacja na lato


Zastanawiałam się czy zatytułować ten wpis "aranżacja na lato", czy "aranżacja na lata" i powiem Wam, że miałam problem, ponieważ oba teksty doskonale pasują! Chodzi o częściowo zrealizowany już projekt pokoju w naszym domku letniskowym. Domek jest położony nad jeziorem, blisko morza (do Dębek jedzie się 15 minut samochodem), więc przyjeżdżać tam będziemy głównie w wakacje. A na lata to wiadomo... ostatni wystrój ostał się ponad 20 lat :)

domek letniskowy letnisko wystrój wnętrz wnętrze skandynawskie leżanka hemnes plakaty obrazy


Projektując ten pokój miałam na uwadze kilka czynników. Miało być pięknie, jasno i w naturalnych kolorach. Nadmorsko, wakacyjnie, przyjemnie. Praktycznie, z dużą ilością miejsca do przechowywania na zabawki dla naszych dzieci i ubrania. 

O estetykę pomógł mi zadbać sklep Poster Store.  Nadmorskie obrazy doskonale kontrastują z bielą ścian i stanowią uzupełnienie tego wnętrza. W Poster Store znajdziecie plakaty i ramki w skandynawskim stylu, które są zarówno piękne, jak i niedrogie - odnajdziecie tam również inspirację do zaprojektowania własnej galerii obrazów. Wszystkie plakaty drukowane są na wysokiej jakości ekologicznym papierze.

W pokoju przewidziałam rozkładaną leżankę, wiszący fotel, i dywan z trawy morskiej. Drewniane żaluzje, boazerię i rattanowe dodatki.No i na koniec bomba! Zdradzę Wam jak wyglądała poprzednia wersja tego pokoju. Na szczęście powoli odchodzi do lamusa :)


Jeżeli macie ochotę odmienić swoje ściany to na hasło dekoratoramator2020 czeka na Was ważny do 16 lipca rabat 30% na wszystkie plakaty Poster Store z wyłączeniem kategorii Selection.

A jeżeli potrzebujecie pomocy w urządzeniu swoich wnętrz to zapraszam do kontaktu: dekoratoramator@gmail.com


3 komentarze:

 1. Ależ ma Pani umiejętność doboru dodatków, szczególnie układ plakatów i zdjęć jest taki... no właśnie, jak określić? Robiący bardzo przyjemne wrażenie! Ponieważ takich talentów Stwórca mi poskąpił, poproszę o podpowiedź Fachowca dla laika względem naszego wnętrza. Napiszę na priv, dobrze?
  Pozdrawiam i zazdroszczę, BB

  OdpowiedzUsuń
 2. Na pewno skorzystam z hasła, bo już od dłuższego czasu chciałam powiesić plakaty na ścianie w salonie, ale nadal nie wiem jak je skompilować :)

  OdpowiedzUsuń
 3. No przyznam, że różnica jest ogromna! Genialnie to wygląda, teraz to można tam odpoczywać :)

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...