Pomoc w urządzaniu

W TRÓJMIEŚCIE: Jeśli mieszkasz w Trójmieście lub okolicach, podoba Ci się to co robię i potrzebujesz pomocy w urządzeniu mieszkania/domu zachęcam do współpracy. Postaram się pomoc, niedrogo i najlepiej jak umiem. Mam wiele pomysłów oraz chęć aby zmienić coś w swoim życiu i zamienić pasję w pracę, możesz mi to odrobinę ułatwić ;)

kontakt: dekoratoramator@gmail.com

POMOC ONLINE: Od nowego roku, ze względu na dużą liczbę zgłoszeń pomagam już tylko odpłatnie. Ceny są przystępne :) Jeśli jesteś tym zainteresowana/y to napisz do mnie, prześlij zdjęcia pomieszczeń, napisz o swoich oczekiwaniach, co jest do zmiany, co ma zostać, a ja się określę. Wnętrza, które urządzałam dla czytelników można obejrzeć tutaj. Dwukrotnie wnętrza zaprojektowane przeze mnie dla czytelników zostały pokazane  w miesięczniku "Cztery Kąty".


8 komentarzy:

 1. jestem oczarowana blogiem, czekam na nowości. wypalenie chyba nie może zmęczenie:}

  OdpowiedzUsuń
 2. Fantastycznie !! Ach tylko pozazdrościć :)
  Ja też umiem, oczywiiiiiście. Jak akurat patrzę na jakąś aranżację lub widzę fajne meble lub dodatki...... To przecież takie proste. A jak przychodzi co do czego i akurat trzeba ....... Hm,..... klapa.
  Dla Pani gratulacje! I pozdrowienia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fantastyczne aranżacje. Podpowiedzieć tylko proszę jak urządzić pokój 2x2,5 dla małego chłopca

  OdpowiedzUsuń
 4. Napisałam maila. czekam z niecierpliwością na odpowiedź:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Napisałam maila .Piękne aranżacje wnętrz .

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam,

  Bardzo mi się podobają Pani aranżacje.Myślę, że odezwę się do Pani w okolicach listopada bo będziemy odbierać mieszkanie a kompletnie nie mam pomysłu jak je urządzić... zwłaszcza pokoju dla mojej 4 letniej córci.Mam nadzieję, że będzie Pani dysponowała jakimś wolnym terminem w tym okresie  Pozdrawiam
  Sylwia R.

  OdpowiedzUsuń
 7. Proszę o kontakt na maila. Jestem zainteresowana projektem dużego choć nieduzego pokoju w bloku. Anna

  OdpowiedzUsuń
 8. A w Warszawie jest ktoś taki ?

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...