poniedziałek, 28 stycznia 2019

Gabinet geodety

Witajcie starzy i nowi czytelnicy. Moją aktywność ograniczyłam ostatnio do zamieszczania wpisów na Instagramie (tu), ale to, że nie publikuję, nie oznacza, że nic nie robię :) Wręcz przeciwnie, nowe wnętrza cały czas powstają, dzisiaj jedno z nich.


Kasi projektowałam już dwa pokoje dziecięce, pomagałam z kuchnią i salonem, aż w końcu przyszedł czas na... graciarnię, która miała stać się gabinetem męża mojej klientki. 


Akcja była bardzo spontaniczna, gdyż Kasia wymyśliła, że w czasie kiedy mąż wyjeżdża  zrobi mu niespodziankę zmieniając ten pokój na prawdziwe domowe biuro. Przypominało to wszystko trochę popularne programy telewizyjne, tyle, że ja zrobiłam projekt a Kasia działała w terenie załatwiając majstra od tapet i kupując meble. Niesamowita dziewczyna, ma trójkę małych dzieci! Finał przerósł nasze oczekiwania, wszyscy (łącznie z mężem) jesteśmy bardzo zadowoleni.Kasia z uwagi na wcześniejszą udaną współpracę dała mi całkowicie wolną rękę. Gabinet miał w być w stylu skandynawskim, raczej nowoczesny. Miało się obyć bez remontu, ale udało mi się namówić Kasię na moją ulubioną tapetę na jednej ze ścian (przyznaję się, notorycznie używam jej w projektach i zawsze wychodzi pięknie ;)


Potrzebne było miejsce na sporą ilość dokumentów, miało być też miejsce żeby porozmawiać z klientami, wykorzystałyśmy w tym celu stare krzesła.Meble z uwagi na krótki termin realizacji musiały być dostępne od ręki. Serce domowego biura stanowi biurko na kozłach z Ikea. Komody w okleinie dębowej i białe regały zajmujące całą ścianę koło drzwi także są z tego sklepu. 

Do biurka dobrałam wygodny fotel z chromowanymi elementami, do których pasują lampy, zarówno ścienna, jak i biurkowa.


Do tego kilka dodatków i voila... graciarnia zmieniła się w gabinet z prawdziwego zdarzenia :)


2 komentarze:

  1. Nareszcie!!!! Ciągle tu zaglądam i czekam na nowe inspiracje, bo z poprzednich wpisów wiele przeniosłam do mojego życia. Piekny gabinet,brawo! Pokaż nam jeszcze twoje nowe mieszkanie!!!! Bardzo jestem go ciekawa😉 pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...