czwartek, 15 września 2016

Publikacja mojego projektu w "Czterech Kątach"

Nie napiszę, że to niespodzianka i że się nie spodziewałam, bo przecież całe przedsięwzięcie zostało ze mną uzgodnione ale moment, kiedy Pan mąż przywiózł mi trzy numery (na zapas, a co!) październikowego wydania miesięcznika "Cztery Kąty" i zobaczyłam tam zaprojektowany przez mnie pokój dziecięcy, był bardzo wzruszający.


Wiecie przecież, że jestem samozwańczą dekoratorką wnętrz, samoukiem i pasjonatką, a jednak ktoś (nie byle kto!) to docenił i nazwał mnie projektantką. Mam pamiątkę już na zawsze, nikt mi tego nie odbierze.


Trzy lata temu skończyłam urządzać pokój mojego synka i pamiętam, jak dziś, gdy podekscytowana i zadowolona z efektu powiedziałam do Pana męża "chcę to robić dla innych". I dziś robię, chociaż na tamten moment wydawało się to totalną abstrakcją. Staram się godzić to zajęcie z moim wyuczonym i wymagającym zawodem i na razie się udaje chociaż nie będę ukrywać, że czasami dekoratorskie zlecenia schodzą na dalszy plan. Nie wiem co będzie za trzy lata, ale wierzę, że już zawsze będę robić to, co tak pokochałam.
20 komentarzy:

 1. Bogna cieszę się z Twojego sukcesu i życzę wytrwałości w ciężkiej pracy z klientami. Pamięta jak ja się czułam uskrzdlona gdy zobaczyłam moją naklejkę w czasopiśmie wnętrzarskie. I wściekłość kiedy inna moja naklejka została przypisana komuś innemu.

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję z całego serca i bardzo Ci kibicuję :)))). Pozdrawiam
  Ola

  OdpowiedzUsuń
 3. Gratulacje, niech to będą Twoje drzwi do wnętrzarskiej kariery :) Rób to co kochasz i niech to będzie Twoją pracą :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Gratuluję!!! :) i nie dziwię się, że tak popularny miesięcznik docenił Twój talent!!!!! Życzę wielu takich publikacji!!!
  Pozdrawiam cieplutko :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Gratuluję i życzę kolejnych publikacji :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wspaniale! Gratulacje! Lubię tu wpadać i podglądać Twoje dokonania! Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 7. Gratuluję! Działaj dalej i inspiruj nas swoimi pomysłami:)
  Maggie

  OdpowiedzUsuń
 8. Miło patrzeć i widzieć jak doceniony zostaje talent, zapał, chęci dzielenia się z innymi. Gratuluję Pani sukcesu. I tak już dawno stworzyli go zadowoleni i szczęśliwi ludzie, którym Pani pomagała.

  OdpowiedzUsuń
 9. Gratulacje! Wspaniale poczuć się dodatkowo docenionym :) i to musi być miło spojrzeć na swój projekt w gazecie :))
  Ale a propos doceniania, proszę pamiętać też o tych osobach, które tak jak ja oglądają Pani bloga, podglądają pomysły i szukają na nim inspiracji do własnegego domu :)) Bardzo doceniam! choć może trochę cicho ;)
  Pozdrawiam serdecznie

  OdpowiedzUsuń
 10. Gratuluję Ci z całego serca, bo zasłużyłaś sobie na to wyróżnienie! Goszczę na Twoim blogu od dawna i podziwiam Twoje projekty. Pamietam że tak mnie urzekły kolory i sama stylizacja pokoju Twojego synka, że zainspirowałaś mnie to urzycia podobnej kolorystyki w pokoju mojego Adasia. :) Mam nadzieję, że nadal będziesz aktywnie działać w dziedzinie urządzania wnętrz. Pozdrawiam serdecznie, Magda

  OdpowiedzUsuń
 11. Gratuluję publikacji. Fajnie czytać takie teksty i wiedzieć, że są ludzie, którzy robią to co lubią i sami się tego nauczyli :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Gratuluję a możesz podać namiar na link na blogu do tego pokoju? Bo dla mnie jak zwykle w czterech kątach brakuje wymiarów pokoju :) Z chęcią zobaczyłabym więcej niz pokazano w czasopiśmie

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://www.dekoratoramator.pl/2016/03/jak-zmieniam-pokoj-janka-i-adama-czyli.html

   Usuń
 13. dziękuję:) ale w czterech kątach zdjęcia nie oddają uroku tapety... a z ciekawości te krzesełka to mają taką własnie żywo czerwoną barwę jak w czasopiśmie, czy też bardziej wchodzą w bordo/malinę?

  OdpowiedzUsuń
 14. i jeszcze prośba o namiar do tej tapety - strona allegro już nie istnieje :(

  OdpowiedzUsuń

Dziękuję za komentarz!

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...