sobota, 26 października 2013

Szykuje się remont.

Dzisiaj na tapecie moje pierwsze mieszkanie. Jest ono dowodem na to, jak ewoluował mój wnętrzarski gust... :) Mieszkanie ma 36 m2 (2 małe pokoje, kuchnia, łazienka), było odnawiane w 2006 roku – kiedyś było totalną ruderą, remont więc zrobiliśmy kapitalny, aczkolwiek środki na remont były ograniczone. Wtedy jeszcze nie miałam pojęcia o urządzaniu wnętrz.

http://www.dekoratoramator.pl/2013/10/szykuje-sie-remont.html#more

poniedziałek, 14 października 2013

Wypatrzone!


Wspominałam już kiedyś, że jestem nałogowym czytaczem gazetek promocyjnych? Otóż jestem :) 

Od czwartku 17 października w Biedronce będzie dostępna książka „1000 pomysłów na wystrój domu” za – uwaga – 12,99 zł. Cena na empik.com to 36,99 zł, w innych księgarniach internetowych podobnie.

http://www.dekoratoramator.pl/2013/10/wypatrzone.html#more

piątek, 11 października 2013

Ozdabiamy ściany c.d.

Pisałam już kiedyś tutaj, że ciekawe zagospodarowanie ścian w mieszkaniu to jeden z trudniejszych tematów, z którymi trzeba się zmierzyć na etapie dekorowania. Mam to szczęście, że w czasach studenckich byłam dziewczyną pewnego zdolnego artysty malarza. Oprócz miłych wspomnień zostało mi po nim kilka obrazów, które teraz zdobią nasze ściany. Ubolewam, że Pan mąż już nie jest o nie zazdrosny (tak, tak, kiedyś był ;)

szary salon, jak ozdobić ściany

sobota, 5 października 2013

Salon. Zaprosiłam jesień.

Moje dziecko rośnie w oczach, poznaje kolejną porę roku. Chodzimy do parku, podziwiamy kolory. Nawet za oknem mamy piękne barwy, aż żal nie wprowadzać ich do wnętrz.


http://www.dekoratoramator.pl/2013/10/salon-zaprosiam-jesien.html#more

wtorek, 1 października 2013

Przedpokój. Ozdabiamy ściany.

Mieliście kiedyś problem z ozdabianiem ścian? Mnie się to często zdarza. Do tej pory zastanawiam się jak zagospodarować ścianę w salonie nad telewizorem i żaden pomysł nie wydaje mi się wystarczająco dobry.
 

W przedpokoju puste ściany bardzo mnie denerwowały. Co wymyśliłam? Galerię zdjęć. Sposób dobry i sprawdzony. Kupiliśmy ramki, w których zamierzałam powiesić nasze (Pana męża i moje) zdjęcia z dzieciństwa, oczywiście w towarzystwie najbliższych członków rodziny. Taki powrót do przeszłości. Zaczęłam nawet skanować fotografie ze starych albumów, aby ten plan wprowadzić w życie. Trwało to dobre pół roku a ramki wciąż wisiały puste. W końcu przypadkiem w Ikea trafiłam na kolorowe obrazki, które zastąpiły przyszłą-niedoszłą galerię rodzinną. Myślę powoli o ich wymianie, bo zaczynają mi się nudzić. 

Przedpokój. Ozdabiamy ściany.
Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...